PBM300PQ03-C
XP PowerXP Power
PBM300PQ03-C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PBM300PQ03-C
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CNVRTR 5.1V 2X15V 12V 300W
listoch: PBM300PQ03-C.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 312 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 312 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie PBM300PQ03-C
Číslo dielu PBM300PQ03-C Výrobca XP Power
popis AC/DC CNVRTR 5.1V 2X15V 12V 300W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 312 pcs Dátový hárok PBM300PQ03-C.pdf
Napätie - výstup 4 24V Napätie - výstup 3 15V
Napätie - výstup 2 15V Napätie - výstup 1 5.1V
Napätie - Izolácia 4kV Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 7.50" L x 4.50" W x 1.75" H (190.5mm x 114.3mm x 44.5mm)
séria PBM Výkon (watty) 300W
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 4
Typ montáže Chassis Mount Minimálny požadovaný náklad Yes
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 4 Output 5.1V 15V 15V 24V 35A, 8A, 4A, 2.5A 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 35A, 8A, 4A, 2.5A