JTE0648D12
XP PowerXP Power
JTE0648D12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JTE0648D12
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-12V 6W
listoch: JTE0648D12.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie JTE0648D12
Číslo dielu JTE0648D12 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER +/-12V 6W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6085 pcs Dátový hárok JTE0648D12.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -12V
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 18V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
séria JTE Výkon (watty) 6W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 8 Leads
Ostatné mená 1470-2073-5 Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, SCP, UVLO
efektívnosť 84% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 250mA, 250mA 18V - 75V Input
Prúd - výstup (Max) 250mA, 250mA aplikácia ITE (Commercial)