JTE0624S15
XP PowerXP Power
JTE0624S15 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JTE0624S15
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 6W
listoch: JTE0624S15.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie JTE0624S15
Číslo dielu JTE0624S15 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 15V 6W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5373 pcs Dátový hárok JTE0624S15.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 15V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
séria JTE Výkon (watty) 6W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 7 Leads
Ostatné mená 1470-2068-5 Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, SCP, UVLO
efektívnosť 84% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 9V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 400mA aplikácia ITE (Commercial)