JTD2048S3V3
XP PowerXP Power
JTD2048S3V3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JTD2048S3V3
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 18.2W
listoch: JTD2048S3V3.pdf
  • správa
Špecifikácie JTD2048S3V3
Číslo dielu JTD2048S3V3 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 18.2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3862 pcs Dátový hárok JTD2048S3V3.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 3.3V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup (min) 18V
Napätie - vstup (Max) 75V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.60" L x 1.00" W x 0.41" H (40.6mm x 25.4mm x 10.4mm)
séria JTD20 Výkon (watty) 18.2W
Balík / puzdro 4-DIP Module Ostatné mená 1470-4108
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti - efektívnosť 89.5%
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 5.5A 18V - 75V Input Prúd - výstup (Max) 5.5A