JTD2024S12
XP PowerXP Power
JTD2024S12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JTD2024S12
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 20W
listoch: JTD2024S12.pdf
  • správa
Špecifikácie JTD2024S12
Číslo dielu JTD2024S12 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 12V 20W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3702 pcs Dátový hárok JTD2024S12.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 12V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup (min) 9V
Napätie - vstup (Max) 36V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.60" L x 1.00" W x 0.41" H (40.6mm x 25.4mm x 10.4mm)
séria JTD20 Výkon (watty) 20W
Balík / puzdro 4-DIP Module Ostatné mená 1470-4099
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
efektívnosť 88.5% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 9V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 1.67A aplikácia ITE (Commercial)