JCJ0824D12
XP PowerXP Power
JCJ0824D12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JCJ0824D12
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-12V 8W
listoch: JCJ0824D12.pdf
  • správa
Špecifikácie JCJ0824D12
Číslo dielu JCJ0824D12 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER +/-12V 8W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3521 pcs Dátový hárok JCJ0824D12.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -12V
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 18V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria JCJ Výkon (watty) 8W
obal Tube Balík / puzdro 11-DIP Module, 8 Leads
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti OCP, OVP, SCP efektívnosť 83%
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 335mA, 335mA 18V - 36V Input Prúd - výstup (Max) 335mA, 335mA