JCJ0812D15
XP PowerXP Power
JCJ0812D15 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JCJ0812D15
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 8W
listoch: JCJ0812D15.pdf
  • správa
Špecifikácie JCJ0812D15
Číslo dielu JCJ0812D15 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER +/-15V 8W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4293 pcs Dátový hárok JCJ0812D15.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -15V
Napätie - výstup 1 15V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 18V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria JCJ Výkon (watty) 8W
obal Tube Balík / puzdro 11-DIP Module, 8 Leads
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti OCP, OVP, SCP efektívnosť 84%
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 265mA, 265mA 9V - 18V Input Prúd - výstup (Max) 265mA, 265mA