JCE0348D24-H
XP PowerXP Power
JCE0348D24-H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JCE0348D24-H
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-24V 3W
listoch: JCE0348D24-H.pdf
  • správa
Špecifikácie JCE0348D24-H
Číslo dielu JCE0348D24-H Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER +/-24V 3W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5270 pcs Dátový hárok JCE0348D24-H.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -24V
Napätie - výstup 1 24V Napätie - Izolácia 3kV
Napätie - vstup (min) 36V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria JCE Výkon (watty) 3W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 7 Leads
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti SCP efektívnosť 79%
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 63mA, 63mA 36V - 75V Input Prúd - výstup (Max) 63mA, 63mA