JCE0348D15-H
XP PowerXP Power
JCE0348D15-H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JCE0348D15-H
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 3W
listoch: JCE0348D15-H.pdf
  • správa
Špecifikácie JCE0348D15-H
Číslo dielu JCE0348D15-H Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER +/-15V 3W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5478 pcs Dátový hárok JCE0348D15-H.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -15V
Napätie - výstup 1 15V Napätie - Izolácia 3kV
Napätie - vstup (min) 36V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria JCE Výkon (watty) 3W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 7 Leads
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti SCP efektívnosť 81%
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 36V - 75V Input Prúd - výstup (Max) 100mA, 100mA
aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
JCE0348D15
JCE0348D15
výrobcovia: XP Power
popis: DC DC CONVERTER +/-15V 3W