IEQ0524S3V3
XP PowerXP Power
IEQ0524S3V3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IEQ0524S3V3
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 5W
listoch: IEQ0524S3V3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie IEQ0524S3V3
Číslo dielu IEQ0524S3V3 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 5W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4986 pcs Dátový hárok IEQ0524S3V3.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.86" L x 0.37" W x 0.44" H (22.0mm x 9.5mm x 11.3mm)
séria IEQ05 Výkon (watty) 5W
obal Tube Balík / puzdro 8-DIP Module, 5 Leads
Ostatné mená 1470-3428 Prevádzková teplota -40°C ~ 90°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Remote On/Off, SCP
efektívnosť 76% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.08A 9V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 1.08A Ovládacie funkcie Enable, Active Low