IEQ0524S12
XP PowerXP Power
IEQ0524S12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IEQ0524S12
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 5W
listoch: IEQ0524S12.pdf
  • správa
Špecifikácie IEQ0524S12
Číslo dielu IEQ0524S12 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 12V 5W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4881 pcs Dátový hárok IEQ0524S12.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.86" L x 0.37" W x 0.44" H (22.0mm x 9.5mm x 11.3mm)
séria IEQ05 Výkon (watty) 5W
obal Tube Balík / puzdro 8-DIP Module, 5 Leads
Ostatné mená 1470-3430 Prevádzková teplota -40°C ~ 90°C
efektívnosť 83% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 417mA 9V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 417mA Ovládacie funkcie Enable, Active Low