IEQ0512S12
XP PowerXP Power
IEQ0512S12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IEQ0512S12
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 5W
listoch: IEQ0512S12.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie IEQ0512S12
Číslo dielu IEQ0512S12 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 12V 5W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5261 pcs Dátový hárok IEQ0512S12.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 4.5V Napätie - vstup (Max) 18V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.86" L x 0.37" W x 0.44" H (22.0mm x 9.5mm x 11.3mm)
séria IEQ05 Výkon (watty) 5W
obal Tube Balík / puzdro 8-DIP Module, 5 Leads
Ostatné mená 1470-3423 Prevádzková teplota -40°C ~ 90°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Remote On/Off, SCP
efektívnosť 83% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 417mA 4.5V - 18V Input
Prúd - výstup (Max) 417mA Ovládacie funkcie Enable, Active Low