GCS350PS15
XP PowerXP Power
GCS350PS15 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GCS350PS15
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 15V 200W
listoch: GCS350PS15.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 757 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 757 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie GCS350PS15
Číslo dielu GCS350PS15 Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 15V 200W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 757 pcs Dátový hárok GCS350PS15.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 15V
Napätie - Izolácia 4kV Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC
typ Open Frame Veľkosť / rozmer 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
séria GCS Výkon (watty) 200W (350W Forced Air)
Ostatné mená 1470-3056 Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Minimálny požadovaný náklad No
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti 80 Plus® Silver, Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input efektívnosť 93%
Detailný popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 13.3A 85 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 13.3A