GCS250PS24
XP PowerXP Power
GCS250PS24 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GCS250PS24
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 250W
listoch: GCS250PS24.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie GCS250PS24
Číslo dielu GCS250PS24 Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 24V 250W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1013 pcs Dátový hárok GCS250PS24.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 24V
Napätie - Izolácia 4kV Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC
typ Open Frame Veľkosť / rozmer 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
séria GCS Výkon (watty) 180W (250W Forced Air)
Ostatné mená 1470-2520 Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Minimálny požadovaný náklad No
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Adjustable Output, Standby Output, Universal Input efektívnosť 93%
Detailný popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 7.5A 85 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 7.5A