DNR60US12-S
XP PowerXP Power
DNR60US12-S Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DNR60US12-S
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 12V 60W
listoch: DNR60US12-S.pdf
  • správa
Špecifikácie DNR60US12-S
Číslo dielu DNR60US12-S Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 12V 60W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2220 pcs Dátový hárok DNR60US12-S.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 12V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
séria DNR Výkon (watty) 60W
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže DIN Rail Minimálny požadovaný náklad No
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 5A 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 5A