DNR480TS24-I
XP PowerXP Power
DNR480TS24-I Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DNR480TS24-I
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 480W
listoch: 1.DNR480TS24-I.pdf2.DNR480TS24-I.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 524 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 524 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie DNR480TS24-I
Číslo dielu DNR480TS24-I Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 24V 480W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 524 pcs Dátový hárok 1.DNR480TS24-I.pdf2.DNR480TS24-I.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 24V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 340 ~ 575 VAC (3PH)
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 4.39" L x 5.91" W x 4.87" H (111.3mm x 150.0mm x 123.6mm)
séria DNR480 Výkon (watty) 480W
Ostatné mená 1470-3047 Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Minimálny požadovaný náklad -
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Adjustable Output, Load Sharing efektívnosť 90%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 340 ~ 575 VAC (3PH) Input Prúd - výstup (Max) 20A