FNPYR2000B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FNPYR2000B
Výrobca / Značka: Vishay Precision Group
Popis produktu RES SHUNT 0.2 OHM 0.1% 500W
listoch: FNPYR2000B.pdf
Stav zásob 206 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 206 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie FNPYR2000B
Číslo dielu FNPYR2000B Výrobca Vishay Precision Group
popis RES SHUNT 0.2 OHM 0.1% 500W Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 206 pcs Dátový hárok FNPYR2000B.pdf
typ Shunt, Battery tolerancia ±0.1%
Teplotný koeficient ±2.5ppm/°C séria FNP
odpor 200 mOhms Výkon (watty) 500W
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Chassis Mount
Detailný popis 200 mOhms ±0.1% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±2.5ppm/°C Chassis Mount zloženie Metal Foil