FNPYR0200B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FNPYR0200B
Výrobca / Značka: Vishay Precision Group
Popis produktu RES SHUNT 0.02 OHM 0.1% 500W
listoch: FNPYR0200B.pdf
Stav zásob 209 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 209 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie FNPYR0200B
Číslo dielu FNPYR0200B Výrobca Vishay Precision Group
popis RES SHUNT 0.02 OHM 0.1% 500W Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 209 pcs Dátový hárok FNPYR0200B.pdf
typ Shunt, Battery tolerancia ±0.1%
Teplotný koeficient ±2.5ppm/°C séria FNP
odpor 20 mOhms Výkon (watty) 500W
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Chassis Mount
Detailný popis 20 mOhms ±0.1% 500W Shunt, Battery Specialized Resistor Metal Foil ±2.5ppm/°C Chassis Mount zloženie Metal Foil