VS-SD600R32PC
Prehľad produktov
Číslo dielu: VS-SD600R32PC
Výrobca / Značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE GEN PURP 3.2KV 600A B8
listoch: VS-SD600R32PC.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 605 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 605 pcs
  • správa
Špecifikácie VS-SD600R32PC
Číslo dielu VS-SD600R32PC Výrobca Vishay Semiconductor Diodes Division
popis DIODE GEN PURP 3.2KV 600A B8 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 605 pcs Dátový hárok VS-SD600R32PC.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Standard Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 600A
Napätie - porucha B-8 séria -
Stav RoHS Bulk Doba spätného obnovenia (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F - polarizácia B-8
Ostatné mená *SD600R32PC
SD600R32PC
SD600R32PC-ND
Typ montáže Chassis, Stud Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Výrobné číslo výrobcu VS-SD600R32PC Rozšírený popis Diode Standard 3200V (3.2kV) 600A Chassis, Stud Mount B-8
Konfigurácia diódy 35mA @ 3200V popis DIODE GEN PURP 3.2KV 600A B8
Prúd - reverzné únik @ Vr 1.44V @ 1500A Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 3200V (3.2kV)
Kapacita @ Vr, F -40°C ~ 150°C