VS-SD600R08PC
Vishay Semiconductor Diodes Division
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VS-SD600R08PC
Výrobca / Značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE GEN PURP 800V 600A B8
listoch: VS-SD600R08PC.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 752 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 752 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6 pcs
  • správa
Špecifikácie VS-SD600R08PC
Číslo dielu VS-SD600R08PC Výrobca Vishay Semiconductor Diodes Division
popis DIODE GEN PURP 800V 600A B8 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 752 pcs Dátový hárok VS-SD600R08PC.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Standard Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 600A
Napätie - porucha B-8 séria -
Stav RoHS Bulk Doba spätného obnovenia (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F - polarizácia B-8
Ostatné mená *SD600R08PC
SD600R08PC
SD600R08PC-ND
Typ montáže Chassis, Stud Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Výrobné číslo výrobcu VS-SD600R08PC Rozšírený popis Diode Standard 800V 600A Chassis, Stud Mount B-8
Konfigurácia diódy 35mA @ 800V popis DIODE GEN PURP 800V 600A B8
Prúd - reverzné únik @ Vr 1.31V @ 1500A Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 800V
Kapacita @ Vr, F -40°C ~ 190°C