SB302J1K
U.S. SensorU.S. Sensor
SB302J1K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SB302J1K
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K MELF
listoch: 1.SB302J1K.pdf2.SB302J1K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SB302J1K
Číslo dielu SB302J1K Výrobca U.S. Sensor
popis THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75937 pcs Dátový hárok 1.SB302J1K.pdf2.SB302J1K.pdf
séria SB Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 3k
Tolerancia odporu ±10% obal Bulk
Balík / puzdro DO-213AB, MELF Prevádzková teplota 220°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Dĺžka - vodiaci drôt - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis NTC Thermistor 3k DO-213AB, MELF B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 3892K
B Tolerancia hodnôt -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SB3-D
SB3-D
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE BLOCK CART 690V 630A DIN
Skladom: 4022 pcs
Stiahnuť ▼: SB3-D.pdf
RFQ
SB3003CH-TL-W
SB3003CH-TL-W
výrobcovia: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
popis: DIODE SCHOTTKY 30V 3A 6CPH
Skladom: 225191 pcs
Stiahnuť ▼: SB3003CH-TL-W.pdf
RFQ
SB3-2
SB3-2
výrobcovia: B&F Fastener Supply
popis: RIVET BLIND 0.250" STEEL NATURAL