SB3100EB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SB3100EB-G
Výrobca / Značka: Comchip Technology
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO201AD
listoch: SB3100EB-G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie SB3100EB-G
Číslo dielu SB3100EB-G Výrobca Comchip Technology
popis DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO201AD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 204928 pcs Dátový hárok SB3100EB-G.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 850mV @ 3A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Balík dodávateľov zariadení DO-201AD rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Bulk
Balík / puzdro DO-201AD, Axial Prevádzková teplota - prepojenie -65°C ~ 150°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Schottky Detailný popis Diode Schottky 100V 3A Through Hole DO-201AD
Prúd - reverzné únik @ Vr 500µA @ 100V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 3A
Kapacita @ Vr, F 250pF @ 4V, 1MHz Číslo základnej časti SB3100
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SB320
SB320
výrobcovia: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
popis: DIODE SCHOTTKY 20V 3A DO201AD
Skladom: 5792 pcs
Stiahnuť ▼: SB320.pdf
RFQ
SB3100-T
SB3100-T
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO201AD
Skladom: 171798 pcs
Stiahnuť ▼: SB3100-T.pdf
RFQ
SB3150TA
SB3150TA
výrobcovia: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
popis: DIODE SCHOTTKY 150V DO201AD
Stiahnuť ▼: SB3150TA.pdf
SB3100
SB3100