TTN2.50SV
TechflexTechflex
TTN2.50SV Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TTN2.50SV
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 2.5" ID 100' SILVER
listoch: 1.TTN2.50SV.pdf2.TTN2.50SV.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 145 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 145 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie TTN2.50SV
Číslo dielu TTN2.50SV Výrobca Techflex
popis SLEEVING 2.5" ID 100' SILVER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 145 pcs Dátový hárok 1.TTN2.50SV.pdf2.TTN2.50SV.pdf
Hrúbka steny 0.025" (0.64mm) Zadajte atribúty Convoluted - Braided
typ Sleeving, Insulated séria ThermaShield® Tube
Prevádzková teplota -60°C ~ 255°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti Non Flammable Materiál Fiberglass, Aluminized, Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Ochrana tekutín Gasoline Resistant
Dĺžka 100' (30.48m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana Flame Retardant, Heat Resistant Vlastnosti Chemical Resistant, Clean Cut
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonku 2.550" (64.77mm)
Priemer - vnútri 2.500" (63.50mm) Detailný popis Silver Fiberglass, Aluminized, Halogen Free Convoluted - Braided Sleeving, Insulated 2.500" (63.50mm) 100' (30.48m)