TTN1.75SV
TechflexTechflex
TTN1.75SV Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TTN1.75SV
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1.75" ID 100' SILVER
listoch: 1.TTN1.75SV.pdf2.TTN1.75SV.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 274 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 274 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie TTN1.75SV
Číslo dielu TTN1.75SV Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1.75" ID 100' SILVER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 274 pcs Dátový hárok 1.TTN1.75SV.pdf2.TTN1.75SV.pdf
Hrúbka steny 0.025" (0.64mm) Zadajte atribúty Convoluted - Braided
typ Sleeving, Insulated séria ThermaShield® Tube
Ostatné mená 1030-1150 Prevádzková teplota -60°C ~ 255°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti Non Flammable
Materiál Fiberglass, Aluminized, Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Ochrana tekutín Gasoline Resistant Dĺžka 100' (30.48m)
Vlastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Ochrana životného prostredia -
Priemer - vonku 1.800" (45.72mm) Priemer - vnútri 1.750" (44.45mm)
Detailný popis Silver Fiberglass, Aluminized, Halogen Free Convoluted - Braided Sleeving, Insulated 1.750" (44.45mm) 100' (30.48m) farba Silver