PKN0.75BK
TechflexTechflex
PKN0.75BK Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PKN0.75BK
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 3/4" X 100' BLACK
listoch: 1.PKN0.75BK.pdf2.PKN0.75BK.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 323 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 323 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie PKN0.75BK
Číslo dielu PKN0.75BK Výrobca Techflex
popis SLEEVING 3/4" X 100' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 323 pcs Dátový hárok 1.PKN0.75BK.pdf2.PKN0.75BK.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.025" (0.64mm)
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Flexo® PEEK® Ostatné mená Q7866188A
Prevádzková teplota -70°C ~ 260°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Materiál Polyetheretherketone (PEEK), Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Ochrana tekutín -
Dĺžka 100' (30.48m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.750" (19.05mm) Priemer - Vnútri, rozšírené 1.375" (34.93mm)