PKN0.25BK
TechflexTechflex
PKN0.25BK Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PKN0.25BK
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1/4" X 200' BLACK
listoch: 1.PKN0.25BK.pdf2.PKN0.25BK.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 491 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 491 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie PKN0.25BK
Číslo dielu PKN0.25BK Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1/4" X 200' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 491 pcs Dátový hárok 1.PKN0.25BK.pdf2.PKN0.25BK.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.025" (0.64mm)
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Flexo® PEEK® Ostatné mená Q6447151
Prevádzková teplota -70°C ~ 260°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Materiál Polyetheretherketone (PEEK), Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Ochrana tekutín -
Dĺžka 200' (60.96m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.250" (6.35mm) Priemer - Vnútri, rozšírené 0.563" (14.30mm)