NXN1.75GN
TechflexTechflex
NXN1.75GN Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NXN1.75GN
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1-3/4" X 100' GREEN
listoch: 1.NXN1.75GN.pdf2.NXN1.75GN.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 75 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 75 pcs
  • správa
Špecifikácie NXN1.75GN
Číslo dielu NXN1.75GN Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1-3/4" X 100' GREEN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75 pcs Dátový hárok 1.NXN1.75GN.pdf2.NXN1.75GN.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.016" (0.40mm)
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Aramid Flexo® NX™ Prevádzková teplota -60°C ~ 220°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Ochrana tekutín Gasoline Resistant Dĺžka 100' (30.48m)
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 1.750" (44.45mm)
Priemer - Vnútri, rozšírené 2.000" (50.80mm) farba Green