NXN1.25GN
TechflexTechflex
NXN1.25GN Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NXN1.25GN
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1-1/4" X 100' GREEN
listoch: 1.NXN1.25GN.pdf2.NXN1.25GN.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 116 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 116 pcs
  • správa
Špecifikácie NXN1.25GN
Číslo dielu NXN1.25GN Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1-1/4" X 100' GREEN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 116 pcs Dátový hárok 1.NXN1.25GN.pdf2.NXN1.25GN.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.016" (0.40mm)
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Aramid Flexo® NX™ Prevádzková teplota -60°C ~ 220°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Ochrana tekutín Gasoline Resistant Dĺžka 100' (30.48m)
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 1.250" (31.75mm)
Priemer - Vnútri, rozšírené 1.500" (38.10mm) farba Green
Ochrana proti oteru Abrasion and Cut Resistant
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
NXN1.50GN
NXN1.50GN
výrobcovia: Techflex
popis: SLEEVING 1.5" X 100' GREEN