NSN1.50BK40
TechflexTechflex
NSN1.50BK40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NSN1.50BK40
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1.5" X 40' BLACK
listoch: NSN1.50BK40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie NSN1.50BK40
Číslo dielu NSN1.50BK40 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1.5" X 40' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1366 pcs Dátový hárok NSN1.50BK40.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.070" (1.78mm)
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Non-Skid™ Prevádzková teplota -40°C ~ 79°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Ochrana tekutín - Dĺžka 40.00' (12.19m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Vlastnosti Clean Cut, Slip Resistant Ochrana životného prostredia -
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 1.500" (38.10mm)
Priemer - Vnútri, rozšírené 2.000" (50.80mm) farba Black