NSN1.25NY
TechflexTechflex
NSN1.25NY Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NSN1.25NY
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1-1/4" X 200' YLW/NEON
listoch: NSN1.25NY.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 467 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 467 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie NSN1.25NY
Číslo dielu NSN1.25NY Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1-1/4" X 200' YLW/NEON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 467 pcs Dátový hárok NSN1.25NY.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.070" (1.78mm)
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Non-Skid™ Prevádzková teplota -40°C ~ 79°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Ochrana tekutín - Dĺžka 200' (60.96m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Vlastnosti Clean Cut, Slip Resistant Ochrana životného prostredia -
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 1.250" (31.75mm)
Priemer - Vnútri, rozšírené 1.750" (44.45mm) farba Yellow, Neon