NSN0.25BK200
TechflexTechflex
NSN0.25BK200 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NSN0.25BK200
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1/4" X 200' BLACK
listoch: NSN0.25BK200.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie NSN0.25BK200
Číslo dielu NSN0.25BK200 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1/4" X 200' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1680 pcs Dátový hárok NSN0.25BK200.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.070" (1.78mm)
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Non-Skid™ Prevádzková teplota -40°C ~ 79°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Ochrana tekutín - Dĺžka 200' (60.96m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Vlastnosti Clean Cut, Slip Resistant Ochrana životného prostredia -
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.250" (6.35mm)
Priemer - Vnútri, rozšírené 0.438" (11.13mm) farba Black