NSN0.50NY
TechflexTechflex
NSN0.50NY Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NSN0.50NY
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1/2" X 500' YELLOW/NEON
listoch: NSN0.50NY.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 511 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 511 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie NSN0.50NY
Číslo dielu NSN0.50NY Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1/2" X 500' YELLOW/NEON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 511 pcs Dátový hárok NSN0.50NY.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.070" (1.78mm)
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Non-Skid™ Prevádzková teplota -40°C ~ 79°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Ochrana tekutín - Dĺžka 500' (152.40m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Vlastnosti Clean Cut, Slip Resistant Ochrana životného prostredia -
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.500" (12.70mm)
Priemer - Vnútri, rozšírené 0.750" (19.05mm) farba Yellow, Neon