NMN1.75BK50
TechflexTechflex
NMN1.75BK50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NMN1.75BK50
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1.75" ID POLY 50' BLACK
listoch: 1.NMN1.75BK50.pdf2.NMN1.75BK50.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 990 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 990 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie NMN1.75BK50
Číslo dielu NMN1.75BK50 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1.75" ID POLY 50' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 990 pcs Dátový hárok 1.NMN1.75BK50.pdf2.NMN1.75BK50.pdf
Hrúbka steny 0.060" (1.52mm) Zadajte atribúty Braided
typ Sleeving séria Nylon® Multi™
Prevádzková teplota -45°C ~ 150°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Materiál Polyamide Monofilament, Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Ochrana tekutín Gasoline Resistant, Moisture Resistant
Dĺžka 50.00' (15.24m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana - Vlastnosti Chemical Resistant, Vibration Resistant
Ochrana životného prostredia UV Resistant Priemer - vonku 1.870" (47.50mm)
Priemer - vnútri 1.750" (44.45mm) Detailný popis Black Polyamide Monofilament, Halogen Free Braided Sleeving 1.750" (44.45mm) 50.00' (15.24m)
farba Black Ochrana proti oteru Abrasion and Cut Resistant
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
NMN1.25BK50
NMN1.25BK50
výrobcovia: Techflex
popis: SLEEVING 1.25" ID POLY 50' BLACK
Skladom: 2343 pcs
Stiahnuť ▼: NMN1.25BK50.pdf
RFQ
NMN2.00BK
NMN2.00BK
výrobcovia: Techflex
popis: SLEEVING 2" ID POLY 100' BLACK
Skladom: 482 pcs
Stiahnuť ▼: NMN2.00BK.pdf
RFQ
NMN1.75BK
NMN1.75BK
popis: SLEEVING 1.75" ID POLY 100' BLK