NMN1.00BK50
TechflexTechflex
NMN1.00BK50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NMN1.00BK50
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1" ID POLY 50' BLACK
listoch: 1.NMN1.00BK50.pdf2.NMN1.00BK50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie NMN1.00BK50
Číslo dielu NMN1.00BK50 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1" ID POLY 50' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2032 pcs Dátový hárok 1.NMN1.00BK50.pdf2.NMN1.00BK50.pdf
Hrúbka steny 0.050" (1.27mm) Zadajte atribúty Braided
typ Sleeving séria Nylon® Multi™
Ostatné mená 1030-1323
NMN1.00BK50-ND
Prevádzková teplota -45°C ~ 150°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Materiál Polyamide Monofilament, Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Ochrana tekutín Gasoline Resistant, Moisture Resistant Dĺžka 50.00' (15.24m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Vlastnosti Chemical Resistant, Vibration Resistant Ochrana životného prostredia UV Resistant
Priemer - vonku 1.100" (27.94mm) Priemer - vnútri 1.000" (25.40mm)
Detailný popis Black Polyamide Monofilament, Halogen Free Braided Sleeving 1.000" (25.40mm) 50.00' (15.24m) farba Black