KVN1.50YL25
TechflexTechflex
KVN1.50YL25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KVN1.50YL25
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1.5" X 25' YELLOW
listoch: KVN1.50YL25.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 725 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 725 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie KVN1.50YL25
Číslo dielu KVN1.50YL25 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1.5" X 25' YELLOW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 725 pcs Dátový hárok KVN1.50YL25.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.020" (0.51mm)
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Aramid Flexo® KV™ Prevádzková teplota -170°C ~ 160°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Materiál Kevlar® Aramid, Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Ochrana tekutín - Dĺžka 25.00' (7.62m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Vlastnosti Clean Cut Ochrana životného prostredia Environment Resistant
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 1.500" (38.10mm)
Priemer - Vnútri, rozšírené 2.000" (50.80mm) farba Yellow