KVN1.25YL25
TechflexTechflex
KVN1.25YL25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KVN1.25YL25
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1-1/4" X 25' YELLOW
listoch: KVN1.25YL25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie KVN1.25YL25
Číslo dielu KVN1.25YL25 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1-1/4" X 25' YELLOW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1128 pcs Dátový hárok KVN1.25YL25.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.020" (0.51mm)
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Aramid Flexo® KV™ Prevádzková teplota -170°C ~ 160°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Materiál Kevlar® Aramid, Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Ochrana tekutín - Dĺžka 25.00' (7.62m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Vlastnosti Clean Cut Ochrana životného prostredia Environment Resistant
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 1.250" (31.75mm)
Priemer - Vnútri, rozšírené 1.625" (41.28mm) farba Yellow