FWN1.25BK
TechflexTechflex
FWN1.25BK Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FWN1.25BK
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 1-1/4" X 100' BLACK
listoch: 1.FWN1.25BK.pdf2.FWN1.25BK.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 512 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 512 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie FWN1.25BK
Číslo dielu FWN1.25BK Výrobca Techflex
popis SELF WRAP 1-1/4" X 100' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 512 pcs Dátový hárok 1.FWN1.25BK.pdf2.FWN1.25BK.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.025" (0.64mm)
Zadajte atribúty Split Flexible Tube typ Self Wrap
séria Flexo® Wrap Ostatné mená 1030-1070
FWN125BK
Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks Ochrana tekutín -
Dĺžka 100' (30.48m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana - Vlastnosti Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonkajšia, nerozšírená -
Priemer - vnútorný, nerozšírený 1.250" (31.75mm) Priemer - Vnútri, rozšírené -