FWN0.75BK
TechflexTechflex
FWN0.75BK Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FWN0.75BK
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 3/4" X 100' BLACK
listoch: 1.FWN0.75BK.pdf2.FWN0.75BK.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 714 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 714 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie FWN0.75BK
Číslo dielu FWN0.75BK Výrobca Techflex
popis SELF WRAP 3/4" X 100' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 714 pcs Dátový hárok 1.FWN0.75BK.pdf2.FWN0.75BK.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.025" (0.64mm)
Zadajte atribúty Split Flexible Tube typ Self Wrap
séria Flexo® Wrap Ostatné mená 1030-1068
FWN075BK
Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks Ochrana tekutín -
Dĺžka 100' (30.48m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana - Vlastnosti Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonkajšia, nerozšírená -
Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.750" (19.05mm) Priemer - Vnútri, rozšírené -