FWF2.00TB25
TechflexTechflex
FWF2.00TB25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FWF2.00TB25
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 2" X 25' BLACK/WHITE
listoch: 1.FWF2.00TB25.pdf2.FWF2.00TB25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie FWF2.00TB25
Číslo dielu FWF2.00TB25 Výrobca Techflex
popis SELF WRAP 2" X 25' BLACK/WHITE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1177 pcs Dátový hárok 1.FWF2.00TB25.pdf2.FWF2.00TB25.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.025" (0.64mm)
Zadajte atribúty Split Flexible Tube typ Self Wrap
séria Flexo® Wrap FR Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL VW-1
Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Ochrana tekutín Gasoline Resistant Dĺžka 25.00' (7.62m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana Flame Retardant
Vlastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip Ochrana životného prostredia -
Priemer - vonkajšia, nerozšírená 2.000" (50.80mm) Priemer - vnútorný, nerozšírený -
Priemer - Vnútri, rozšírené - farba Black, White
Ochrana proti oteru Abrasion and Cut Resistant
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
FWF21BSCC
FWF21BSCC
výrobcovia: Amphenol Pcd
popis: CAP SNAP PANEL MT RCPT BLACK
Skladom: 5504 pcs
Stiahnuť ▼: FWF21BSCC.pdf
RFQ
FWF21NSCC
FWF21NSCC
výrobcovia: Amphenol Pcd
popis: CAP SNAP PANEL MT RCPT NICKEL
Skladom: 1540 pcs
Stiahnuť ▼: FWF21NSCC.pdf
RFQ
FWF2.00TB
FWF2.00TB
výrobcovia: Techflex
popis: SELF WRAP 2" X 100' BLACK/WHITE