FWF0.75TB25
TechflexTechflex
FWF0.75TB25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FWF0.75TB25
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 3/4" X 25' BLACK/WHITE
listoch: 1.FWF0.75TB25.pdf2.FWF0.75TB25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie FWF0.75TB25
Číslo dielu FWF0.75TB25 Výrobca Techflex
popis SELF WRAP 3/4" X 25' BLACK/WHITE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1779 pcs Dátový hárok 1.FWF0.75TB25.pdf2.FWF0.75TB25.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.025" (0.64mm)
Zadajte atribúty Split Flexible Tube typ Self Wrap
séria Flexo® Wrap FR Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL VW-1
Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Ochrana tekutín Gasoline Resistant Dĺžka 25.00' (7.62m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana Flame Retardant
Vlastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip Ochrana životného prostredia -
Priemer - vonkajšia, nerozšírená 0.750" (19.05mm) Priemer - vnútorný, nerozšírený -