F6V1.25TB75
TechflexTechflex
F6V1.25TB75 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F6V1.25TB75
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 1-1/4" X 75' BLACK/WHT
listoch: F6V1.25TB75.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie F6V1.25TB75
Číslo dielu F6V1.25TB75 Výrobca Techflex
popis SELF WRAP 1-1/4" X 75' BLACK/WHT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1160 pcs Dátový hárok F6V1.25TB75.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.027" (0.69mm)
Zadajte atribúty Split Flexible Tube typ Self Wrap
séria F6® Woven Wrap FR Ostatné mená 1030-1510
F6V1.25TB75-ND
Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL VW-1 Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Ochrana tekutín -
Dĺžka 75.00' (22.86m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana Flame Retardant Vlastnosti Clean Cut
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonkajšia, nerozšírená -
Priemer - vnútorný, nerozšírený 1.250" (31.75mm) Priemer - Vnútri, rozšírené -
farba Black, White Ochrana proti oteru Abrasion Resistant
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
F6V1.00TB
F6V1.00TB
výrobcovia: Techflex
popis: SELF WRAP 1" X 460' BLACK/WHITE