F6V0.75TB150
TechflexTechflex
F6V0.75TB150 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F6V0.75TB150
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 3/4" X 150' BLACK/WHT
listoch: F6V0.75TB150.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 824 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 824 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie F6V0.75TB150
Číslo dielu F6V0.75TB150 Výrobca Techflex
popis SELF WRAP 3/4" X 150' BLACK/WHT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 824 pcs Dátový hárok F6V0.75TB150.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.027" (0.69mm)
Zadajte atribúty Split Flexible Tube typ Self Wrap
séria F6® Woven Wrap FR Ostatné mená 1030-1505
F6V0.75TB150-ND
Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL VW-1 Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Ochrana tekutín -
Dĺžka 150' (45.72m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana Flame Retardant Vlastnosti Clean Cut
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonkajšia, nerozšírená -
Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.750" (19.05mm) Priemer - Vnútri, rozšírené -