F6V0.50TB200
TechflexTechflex
F6V0.50TB200 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F6V0.50TB200
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 1/2" X 200' BLACK/WHT
listoch: F6V0.50TB200.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 947 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 947 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie F6V0.50TB200
Číslo dielu F6V0.50TB200 Výrobca Techflex
popis SELF WRAP 1/2" X 200' BLACK/WHT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 947 pcs Dátový hárok F6V0.50TB200.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.027" (0.69mm)
Zadajte atribúty Split Flexible Tube typ Self Wrap
séria F6® Woven Wrap FR Ostatné mená 1030-1503
F6V0.50TB200-ND
Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL VW-1 Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Ochrana tekutín -
Dĺžka 200' (60.96m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana Flame Retardant Vlastnosti Clean Cut
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonkajšia, nerozšírená -
Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.500" (12.70mm) Priemer - Vnútri, rozšírené -