DWT1.50BK25
TechflexTechflex
DWT1.50BK25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DWT1.50BK25
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 1.5" X 25' BLACK
listoch: 1.DWT1.50BK25.pdf2.DWT1.50BK25.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 821 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 821 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DWT1.50BK25
Číslo dielu DWT1.50BK25 Výrobca Techflex
popis SELF WRAP 1.5" X 25' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 821 pcs Dátový hárok 1.DWT1.50BK25.pdf2.DWT1.50BK25.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.020" (0.51mm)
Zadajte atribúty Split Flexible Tube typ Self Wrap
séria Turtle Wrap™ Ostatné mená 1030-1449
DWT1.50BK25-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 121°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Materiál Nylon, Neoprene Coated
Dĺžka 25.00' (7.62m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana životného prostredia UV Resistant Priemer - vonkajšia, nerozšírená -
Priemer - vnútorný, nerozšírený 1.500" (38.10mm) Priemer - Vnútri, rozšírené -