DWT1.50BK
TechflexTechflex
DWT1.50BK Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DWT1.50BK
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 1.5" X 150' BLACK
listoch: 1.DWT1.50BK.pdf2.DWT1.50BK.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 106 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 106 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie DWT1.50BK
Číslo dielu DWT1.50BK Výrobca Techflex
popis SELF WRAP 1.5" X 150' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 106 pcs Dátový hárok 1.DWT1.50BK.pdf2.DWT1.50BK.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.020" (0.51mm)
Zadajte atribúty Split Flexible Tube typ Self Wrap
séria Turtle Wrap™ Prevádzková teplota -40°C ~ 121°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Materiál Nylon, Neoprene Coated Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks
Ochrana tekutín Fluid Resistant, Gasoline Resistant, Salt Water Resistant Dĺžka 150' (45.72m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana Flame Retardant
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 1.500" (38.10mm)
Priemer - Vnútri, rozšírené - farba Black
Ochrana proti oteru Abrasion Resistant
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DWT2.00BK25
DWT2.00BK25
výrobcovia: Techflex
popis: SELF WRAP 2" X 25' BLACK
Skladom: 733 pcs
Stiahnuť ▼: DWT2.00BK25.pdf
RFQ
DWT1.00BK
DWT1.00BK
výrobcovia: Techflex
popis: SELF WRAP 1" X 150' BLACK