AGAG.18YL250
TechflexTechflex
AGAG.18YL250 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AGAG.18YL250
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 0.042" ID FBRGLASS 250'
listoch: AGAG.18YL250.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie AGAG.18YL250
Číslo dielu AGAG.18YL250 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 0.042" ID FBRGLASS 250' Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1711 pcs Dátový hárok AGAG.18YL250.pdf
Hrúbka steny 0.018" (0.46mm) Zadajte atribúty Braided
typ Sleeving, Insulated séria Flex Glass® Acrylic
Prevádzková teplota -25°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Materiál Fiberglass, Acrylic Coated
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Ochrana tekutín Oil Resistant
Dĺžka 250' (76.20m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana - Vlastnosti Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonku 0.078" (1.98mm)
Priemer - vnútri 0.042" (1.07mm) Detailný popis Yellow Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.042" (1.07mm) 250' (76.20m)
farba Yellow Ochrana proti oteru Abrasion and Cut Resistant
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
AGAG.18RD
AGAG.18RD
výrobcovia: Techflex
popis: SLEEVING 0.042" ID FBRGLASS 500'
Skladom: 1030 pcs
Stiahnuť ▼: AGAG.18RD.pdf
RFQ
AGAG.18YL
AGAG.18YL
výrobcovia: Techflex