AGAG.18NT250
TechflexTechflex
AGAG.18NT250 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AGAG.18NT250
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 0.042" ID FBRGLASS 250'
listoch: AGAG.18NT250.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie AGAG.18NT250
Číslo dielu AGAG.18NT250 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 0.042" ID FBRGLASS 250' Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1838 pcs Dátový hárok AGAG.18NT250.pdf
Hrúbka steny 0.018" (0.46mm) Zadajte atribúty Braided
typ Sleeving, Insulated séria Flex Glass® Acrylic
Prevádzková teplota -25°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Materiál Fiberglass, Acrylic Coated
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Ochrana tekutín Oil Resistant
Dĺžka 250' (76.20m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana - Vlastnosti Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonku 0.078" (1.98mm)
Priemer - vnútri 0.042" (1.07mm) Detailný popis Natural Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.042" (1.07mm) 250' (76.20m)
farba Natural Ochrana proti oteru Abrasion and Cut Resistant
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
AGAG.16RD250
AGAG.16RD250
výrobcovia: Techflex
popis: SLEEVING 0.053" ID FBRGLASS 250'
Skladom: 1737 pcs
Stiahnuť ▼: AGAG.16RD250.pdf
RFQ
AGAG.20BK250
AGAG.20BK250
výrobcovia: Techflex
popis: SLEEVING 0.034" ID FBRGLASS 250'
Skladom: 1524 pcs
Stiahnuť ▼: AGAG.20BK250.pdf
RFQ
AGAG.18NT
AGAG.18NT
popis: SLEEVING 0.042" ID FBRGLASS 500'