212AS24006
Prehľad produktov
Číslo dielu: 212AS24006
Výrobca / Značka: Tamura
Popis produktu AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 24V 1W
listoch: 212AS24006.pdf
  • správa
Špecifikácie 212AS24006
Číslo dielu 212AS24006 Výrobca Tamura
popis AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 24V 1W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4745 pcs Dátový hárok 212AS24006.pdf
Napätie - výstup 24VAC Napätie - vstup 120VAC
Veľkosť / rozmer 1.40" L x 1.58" W x 2.50" H (35.5mm x 40.0mm x 63.5mm) séria 212AS
Región použitý North America Výkon (watty) 1W
Výstupný konektor Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm Ostatné mená MT7129
Prevádzková teplota -10°C ~ 40°C Žiadna spotreba energie zaťaženia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Fixed Blade
Vstupný konektor NEMA 1-15P formulár Wall Mount
efektívnosť - Detailný popis 24VAC 60mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Prúd - výstup (Max) 60mA Dĺžka kábla 72" (1.83m)
schválenie cULus aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
212AS12012
212AS12012
výrobcovia: Tamura
popis: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W
Skladom: 5547 pcs
Stiahnuť ▼: 212AS12012.pdf
RFQ
výrobcovia: Tamura
popis: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 16V 2W
Skladom: 5687 pcs
Stiahnuť ▼: 212AS16010.pdf
RFQ
212P.3
212P.3
výrobcovia: Conxall / Switchcraft
popis: CBL MALE TO WIRE LEAD 5POS 0.98'
Stiahnuť ▼: 212P.3.pdf
212P0112N332RA
212P0112N332RA
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: SWITCH ROTARY 12POS 750MA 125V
Stiahnuť ▼: 212P0112N332RA.pdf
212P0111S332RA
212P0111S332RA
popis: SWITCH ROTARY 11POS 750MA 125V
Stiahnuť ▼: 212P0111S332RA.pdf
212HR NC032
212HR NC032
výrobcovia: Alpha Wire
popis: CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP