212AS18006
Prehľad produktov
Číslo dielu: 212AS18006
Výrobca / Značka: Tamura
Popis produktu AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 1W
listoch: 212AS18006.pdf
  • správa
Špecifikácie 212AS18006
Číslo dielu 212AS18006 Výrobca Tamura
popis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 1W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4680 pcs Dátový hárok 212AS18006.pdf
závažia - Napätie - výstup 18V
Napätie - vstup 120VAC Veľkosť / rozmer 2.50" L x 1.57" W x 1.40" H (63.5mm x 40.0mm x 35.5mm)
séria 212AS Región použitý North America
Výkon (watty) 1.1W polarizácia Positive Center
Výstupný konektor Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm Ostatné mená MT7153
Prevádzková teplota -10°C ~ 40°C Žiadna spotreba energie zaťaženia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Fixed Blade
Vstupný konektor NEMA 1-15P formulár Wall Mount
efektívnosť - Detailný popis 18V 1.1W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Prúd - výstup (Max) 60mA Dĺžka kábla 72" (1.83m)