LRMAT2010-R01FT4
TT ElectronicsTT Electronics
LRMAT2010-R01FT4 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LRMAT2010-R01FT4
Výrobca / Značka: TT Electronics
Popis produktu RES 0.01 OHM 1% 1.5W 2010
listoch: LRMAT2010-R01FT4.pdf
  • správa
Špecifikácie LRMAT2010-R01FT4
Číslo dielu LRMAT2010-R01FT4 Výrobca TT Electronics
popis RES 0.01 OHM 1% 1.5W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4050 pcs Dátový hárok LRMAT2010-R01FT4.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±75ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria LRMA odpor 10 mOhms
Výkon (watty) 1.5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená 985-1564-2
Prevádzková teplota -55°C ~ 170°C Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) 0.032" (0.80mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 10 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element